DYTKO SERWIS   DYTKO SPORT   PAWEL DYTKO  

   KOLEJNY KURS DLA "EUROKIEROWCÓW"

17-18 marca ponownie szkoliliśmy kierowców jak bezpiecznie jaździć samochodem. Wspólnie z firmą Kadry Polskie pracowaliśmy z sympatyczną grupą pracowników przedsiębiorstwa HORTICO z Wrocławia.

Następne zajęcia 21 i 22 kwietnia.


Więcej »    

SZKOLIMY EUROKIEROWCÓW

24 - 25 lutego 2007 wspólnie z firmą KADRY POLSKIE rozpoczeliśmy cykl szkoleń "EUROKIEROWCA". Tym razem szkoliliśmy w zakresie bezpiecznej jazdy samochodem pracowników Toyota z Wałbrzycha.


Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  5  6  7  8  

Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych ofertach.

   

 WitamyWychodząc naprzeciw ogólnym zainteresowaniom nauki bezpiecznej jazdy i z chęci podniesienia umiejętności kierowców, uruchomiliśmy Szkołę Bezpiecznej Jazdy, która będzie miała swoją siedzibę na lotnisku w Kamieniu Śląskim w woj. opolskim.

Jesteśmy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Motorowym (na czele którego stoi Sobiesław Zasada) i realizujemy program szkoleń oraz  główne cele opracowane dla Szkół Bezpiecznej Jazdy Samochodem.

        W związku z bardzo atrakcyjną lokalizacją (10 km od autostrady A4, godzina drogi z Katowic i Wrocławia),  szeroko rozwiniętą infrastrukturą (hotel na 40 osób, restauracje, sale konferencyjne), oraz profesjonalnie przygotowaną trasą do przeprowadzania szkoleń w zakresie bezpiecznej jazdy samochodem, jesteśmy przekonani, iż nasza propozycja zainteresuje zarówno klientów indywidualnych jak i grupy firmowe.

        Zajęcia będą prowadzone przez grupę doświadczonych instruktorów jazdy, kierowców rajdowych oraz lekarzy ratownictwa drogowego i funkcjonariusza policji.

 

 Kursy jednodniowe w grupach 12 osobowych w godz. 9 -17.

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja