DYTKO SERWIS   DYTKO SPORT   PAWEL DYTKO  

   Zimowa Szkoła Jazdy 2010

Ruszyły pierwsze zimowe kursy doskonalenia techniki jazdy samochodem na nowym obiekcie ODTJ pod Opolem. Tradycyjnie oprócz wielogodzinnych ćwiczeń samochodami na placu, uczestnicy przeszli także szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy a także mieli okazję przejażdżki samochodem rajdowym na specjalnie wytyczonym mini odcinku specjalnym...

Więcej »    

Jedź Bezpiecznie - wspólna akcja z Nową Trybuną Opolską

Od maja do lipca 2009r na łamach NTO i pod patronatem PZU trwała akcja Jedź Bezpiecznie. Na lotnisku w Kamieniu nasza szkoła wzieła w sesji filmowej w której pokzywalismy jak przygotować się do drogi oraz jak zachować się w niebiezpiecznych sytuacjach.

http://www.youtube.com/watch?v=1KnivpukviE

http://www.youtube.com/watch?v=Ye-hfJKBIFY

http://www.youtube.com/watch?v=5TFKxVE5PJw


Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  5  6  7  8  

Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych ofertach.

   

 WitamyWychodząc naprzeciw ogólnym zainteresowaniom nauki bezpiecznej jazdy i z chęci podniesienia umiejętności kierowców, uruchomiliśmy Szkołę Bezpiecznej Jazdy, która będzie miała swoją siedzibę na lotnisku w Kamieniu Śląskim w woj. opolskim.

Jesteśmy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Motorowym (na czele którego stoi Sobiesław Zasada) i realizujemy program szkoleń oraz  główne cele opracowane dla Szkół Bezpiecznej Jazdy Samochodem.

        W związku z bardzo atrakcyjną lokalizacją (10 km od autostrady A4, godzina drogi z Katowic i Wrocławia),  szeroko rozwiniętą infrastrukturą (hotel na 40 osób, restauracje, sale konferencyjne), oraz profesjonalnie przygotowaną trasą do przeprowadzania szkoleń w zakresie bezpiecznej jazdy samochodem, jesteśmy przekonani, iż nasza propozycja zainteresuje zarówno klientów indywidualnych jak i grupy firmowe.

        Zajęcia będą prowadzone przez grupę doświadczonych instruktorów jazdy, kierowców rajdowych oraz lekarzy ratownictwa drogowego i funkcjonariusza policji.

 

 Kursy jednodniowe w grupach 12 osobowych w godz. 9 -17.

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja